SUURI SÕNU EI OLEGI VAJA

Oma kaarja silueti ja lauge katusejoonega on i30 Fastback alati olnud elegantne iludus kõikide vaatajate silmis. Uuendatud nüüd julgete disainielementidega ja rohke nutika tehnoloogiaga, nagu näiteks värskeima turvavarustuse, IOS-i/Androidi nutirakendusega Bluelink®-i telemaatikaga* ja suure 10,25-tollise puuteekraaniga, on see kaunitar veelgi ahvatlevam.

* Saadaval lisavarustusena Comfort-mudelile, standardvarustuses Style-ja N Line mudelitel.

 


VÄLIMUS

SISEMINE ELEGANTS. VÄLINE ILU

Esmaesitlusest alates on Hyundai i30 Fastback püüdnud möödujate pilke rohkem kui ei ükski teine auto selles klassis. Oma kaarja silueti ja lauge katusejoonega on i30 Fastback alati elegantne iludus kõikide vaatajate silmis.

i30 Fastbacki ikoonilist siluetti ja katusejoont rõhutavad uus isikupärane esiosa disain, uued LED-tuled ja kolm uut kerevärvi. 16- ja 17-tollised valuveljed on uue disainiga, samas kui 18-tollised on muljetavaldavamad kui kunagi varem.

Dünaamilist profiili rõhutab sujuv iseloomulik küljejoon, mis kaardub graatsiliselt LED-esituledest LED-tagatuledeni*.
* Saadaval Style- ja N Line-mudelitele.

 


SISERUUM

RIKKALIK JA ELEGANTNE

Hyundai i30 Fastbacki uued luksuslikud istmekatete võimalused, rohkem individuaalseid värvivalikuid ja uusim multimeediatehnoloogia muudavad sinu sõidukogemuse unikaalseks. Luba endale seda avarust ja mugavust, millele ei ole selles klassis võrdset.

 

Uutes toonides istmekatted ja -materjalid

Isikupära väljendamiseks on lisatud kolm uut salongi värvilahendust: Pewter Gray, Ebony Brown ja Moss Gray. Istmekatted võivad olla tekstiilist, nahkpolstriga või kombinatsioon mõlemast. Klaasist katuseluuk* suurendab veelgi Fastbacki salongi avatud ja õhulist atmosfääri.
* Saadaval lisavarustusena Style- ja N Line-mudelitele.

 

Uus 7-tolline digitaalekraan

7-tolline digitaalekraan* kuvab olulise sõiduteabe juhi ette ja keskele. Saad kuvada oma kiiruse digitaalselt, energiavoo (ainult Hybrid), navigeerimiskuva või aktiivsed SmartSense’i juhiabisüsteemid.
* Saadaval Style- ja N Line-mudelitele.

Kolm sõidurežiimi

Sõltuvalt valitud sõidurežiimist* muutuvad digitaalekraani värvid ja graafika. Siin nähtav sinine on sõidurežiimis Normal, ekraan on roheline, kui valitud on Eco, ja sõidurežiimis Sport on värviks oranž.
* Saadaval 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga Comfort, Style ja N Line mudelitele.

Suurem puuteekraan

10,25-tolline puuteekraan* pakub lihtsat ligipääsu sõiduki infole, teabe- ja meelelahutussüsteemile, navigatsioonisüsteemile ja nutitelefoni rakendustele.
* Saadaval lisavarustusena Comfort-mudelile, standardvarustuses Style- ja N Line-mudelitel.

 


JÕUDLUS

DÜNAAMILINE SÕITMINE – TURBOÜLELAADURIGA

i30 Fastbacki vedrustus on lastud madalamaks, et saavutada parem välimus ja täiustatud juhitavus. Turboülelaaduriga mootor suurendab nii jõudlust kui ka ökonoomsust. Hyundai i30 Fastbackil on uus 1,5-liitrine T-GDi bensiinimootor koos 48 V kerghübriidtehnoloogiaga. Saadaval 7-käigulise DCT-automaatkäigukastiga. Suurim võimsus: 159 hj, suurim pöördemoment: 253 Nm.

7-käiguline topeltsiduriga automaatkäigukast

i30 Fastbacki 7-käiguline topeltsiduriga käigukast ühendab manuaalkäigukasti kütusesäästlikkuse ja sõidunaudingu automaatkäigukasti mugavusega.

 

48 V kerghübriidsüsteem

48 V kerghübriid-jõuülekandesüsteem toetab sisepõlemismootorit, lisades sõidu eri faasides elektrimootori jõudu. Uuri rohkem selle innovatiivse kütust säästva süsteemi kohta.

Mugavuskäivitus

See on eriti kasulik linnaliikluses. See toetab kiiremat ja sujuvamat mootori käivitamist lisa-pöördemomendiga, mille annab 48 V aku.

Kiirendamine

Kiirendamisel toetab käivitusgeneraator mootorit 4–10 kW jõuga. Kui soovitud kiirus on saavutatud, lülitub süsteem neutraalasendisse ja energia lisamine lõpeb. Tulemuseks on väiksem CO2-heide ja kütusekulu.

Ühtlase kiirusega sõitmine

Ühtlase kiirusega sõitmisel on süsteem kas tühikäigul või – sõltuvalt aku laetusest – töötab generaatorina, laadides 48 V akut.

 

Regeneratiivpidurdus

Pidurdamisel või lihtsalt gaasipedaali vabastamisel paneb pöörlev väntvõll tööle käivitusgeneraatori, mis omakorda toodab energiat maksimaalse võimsusega 10–12 kW. Generaator muudab kineetilise pidurdusenergia elektrienergiaks ja suunab selle tagasi 48 V akusse.

Laiendatud start-stop

See funktsioon aktiveerub aeglaselt sõites, umbes kiirusel 30 km/h. Aeglustamisel kiirusele alla 30 km/h ja siduri lahutamisel lülitub mootor täiesti välja.

 

 


ÜHENDUVUS

ÜHENDA ENNAST OMA TELEFONI JA AUTOGA

Koos Bluelink®-i mobiilirakendusega* saad oma i30 Fastback kaugelt lukustada ja lukust avada või leida oma auto, kui oled unustanud, kuhu selle täpselt parkisid. Kui keegi peaks püüdma autosse sisse murda, saadab rakendus sulle häireteate. Ja kui tahad teada, kas rehvirõhk või pidurisüsteem on korras, teavitab rakendus sind ka sellest.

Hyundai Live-teenuste* tellimusega kaasneb liiklusteave, reaalajas parkimise uuendused, tanklate asukohad ning samuti ka ilmateade.
* Standardvarustuses Style- ja N Line-mudelitel, saadaval lisavarustusena Comfort-mudelile.

Rohkem infot Bluelinki kohta

 

Apple CarPlay™ ja Android Auto™*

Uus i30 Fastback ühildub rakendustega Apple CarPlay™ ja Android Auto™, nii et saad oma nutitelefoni ühendada ja lemmikrakendusi suurele puuteekraanile peegeldada.

* Apple CarPlay™ ja Android Auto™ on saadaval lisavarustusena Fresh-mudelile. Standardvarustuses Comfort-, Style- ja N Line-mudelitele.

 


OHUTUS

Hyundai SmartSense

Täiustatud Hyundai SmartSense’i pakett – meie tipptasemel täiustatud juhiabisüsteem – on nüüd täielikult integreeritud uude i30 mudelisse, pakkudes sulle turvalisust ja meelerahu oma armsamate suhtes.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Uue i30 Fastback tuleb esmakordselt kaasa ka sõiduraja jälgimise abisüsteem*. Aktiveerituna hoiab see sõiduki kiirusel 0 kuni 180 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.

* Saadaval Style- ja N Line-mudelile.

 

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

See i30 Fastback standardvarustusse kuuluv süsteem skaneerib radari ja kaameraga teed auto ees ning pidurdab automaatselt, kui tuvastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki või teele astunud jalakäija või jalgratturi.

Pimenurga jälgijaga kokkupõrke vältimise abisüsteem*

Kahte tagumisel põrkeraual asuvat radarandurit kasutav süsteem hoiatab pimealas olevast liiklusest. Kui sellises olukorras lülitad sisse suunatule, kõlab rajavahetuse abisüsteemi hoiatus.
* Saadaval lisavarustusena Comfort-mudelile, standardvarustuses Style- ja N Line-mudelitel.

 

Tagumise põikisuunalise liikluse kokkupõrke vältimise abisüsteem*

Tagurdades välja halva nähtavusega oludes, hoiatab süsteem juhti küljelt lähenevast sõidukist.

* Saadaval lisavarustusena Comfort-mudelile, standardvarustuses Style- ja N Line-mudelitel.

Eesoleva sõiduki liikumahakkamise märguanne

Nutikas süsteem linnaliikluses annab juhile märku, kui ees, näiteks punase fooritule taga või ummikus seisnud sõiduk liikuma hakkab.

Sõidurajal püsimise abisüsteem

Sõidurajalt tahtmatu kõrvalekaldumise korral hoiatab süsteem juhti ning vajadusel pöörab rooli viisil, mis viib auto tagasi sõidurajale.

 

Lihtsam parkimine

Tagurduskaamera käivitub, kui tagurpidikäik sisse lülitada, nii et näed ekraanil, kuhu tagurdad. Ultraheliandurid esi- ja tagumises kaitserauas hoiatavad takistuse tuvastamisel heliga ja visuaalselt.

* Tagurduskaamera on saadaval lisavarustusena Fresh-mudelile, standardvarustuses Comfort-, Style- ja N Line-mudelitel. Tagumine parkimisabisüsteem on standardvarustuses Comfort-, Style- ja N Line-mudelitel. Eesmine parkimisabisüsteem on saadaval Style- ja N Line-mudelitele.

 


N LINE

i30 FASTBACK N LINE – SPORTLIKUM VÄLIMUS, DÜNAAMILISEM SÕIT

Vürtsita oma i30 Fastbacki kogemust. Uuendatud N Line lisab i30 Fastbacki inspireerivale disainile rikkalikult autospordi muskleid.

Silmatorkav välimus

Sujuv lauge katusejoon ja madal, teravajoonelisem hoiak – uus i30 Fastback N Line lisab atleetlikule disainile kuhjaga autospordi muskleid. Ikooniline esiosa on uuendatuna veelgi sportlikum. Tagaosa on üle võetud mudelilt i30 Fastback N.

Tagaosa rõhutab jõuline kaitseraud elegantse valgustpeegeldava punase joone ja kolmnurkse LED-udutulega. Tänu vedrustuse seadistusele ja suurtele 18-tollistele valuvelgedele täidavad rattad kogu rattakoopa, luues veelgi dünaamilisema oleku ja pakkudes suurepärast juhitavust.

 

N Line’i embleem

Küljel saadab läikiv N Line‘i embleem sportliku signaali kõigile, kes mööda sõidavad.

N Line’i sportistmed

Vastupidavad N Line’i sportistmed pakuvad tuge ja mugavust, elektriliselt reguleeritavat nimmetuge ja pikendatavat istmepatja.
Katuseluuk on saadaval i30 Fastback N Line mudelile lisavarustusena.

 

Jõudlusest inspireeritud sõit – energiast tulvil

N Line on saadaval perforeeritud nahkkattega rooli ja roostevabast terasest pedaalidega. N Line‘i käigukangi sportlikud metalsed rõhutused, punane võidusõidujoon ja nahkdetailid paremaks käeshoidmiseks ja veelgi enamaks autospordi tunde tekitamiseks.


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon