Uus i20

Värskendatud disain ning veel praktilisem ja turvalisem kui varem.


 

Uus i20 ahvatleb oma elegantse ja sportliku disainiga

Hyundai i20 meelitab kliente värske ilme saanud kujunduse ja julgete värvikombinatsioonidega. Mudel on varustatud uusimate ja omas klassis kõige edumeelsemate nutitehnoloogiatega. Ja mis veel eriti hea – paljud neist kuuluvad juba põhivarustusse!

 

Sportlikum esivõre

Nii esikaitseraua kui ka radiaatorivõre kuju ja mustrit on muudetud ja täiustatud, et anda auto esiosale sportlike elementidega elegantne ilme. Värskenduskuuri läbinud mudeli tuledes on parema valgustuse tagamiseks nüüd kasutusel LED-tehnoloogia.

 

Madal katuseprofiil

Tagantvaates püüab pilke ümber kujundatud kaitseraud ja eristuv tagatulede disain.

 

Pikk teljevahe

Madal katuseprofiil ja pikk teljevahe vähendavad õhutakistust ja parandavad i20 aerodünaamikat, muutes auto paremini juhitavaks ja vähendades kütusekulu. Lisatud on ka uue disainiga 16- ja 17-tollised veljed.

 

Hästi toimiv sidetehnoloogia

Uus i20 saab kaasa terve komplekti uusimaid sidelahendusi, mis teevad autos viibimise iga sõitja jaoks veelgi mugavamaks. Mudeli täiustatud põhivarustusse kuuluvad 4,2-tolline LCD-näidikuplokk, C-tüüpi USB-pesa, 4G-võrgul põhinev teise põlvkonna hädaabikõne süsteem eCall ja kaardiuuendused õhu kaudu (OTA).

 

Optimeeritud kütusekulu

Mudelivaliku tipus troonib T-GDi-bensiinimootori ja 48 V kerghübriidsüsteemiga versioon, mille suurim võimsus on 120 hj ja maksimaalne pöördemoment 200 Nm. Mudel on saadaval koos seitsmekäigulise topeltsiduriga käigukastiga (7DCT), mis tagab hea reageerimise ja sujuva sõidukogemuse.

 

Hinnad ja tehnilised andmed

Uue Hyundai i20 eelmüük ja tellimuste vastuvõtt on juba alanud. Täpsemat teavet autode saabumise kohta saad oma lähimalt edasimüüjalt.

Uue i20 hinnad

 

5 aastat garantiid läbisõidupiiranguta

Nagu iga Hyundai, on ka uuendatud i20 valmistatud vastavalt kõige kõrgematele kvaliteedistandardeile. Ning laitmatu kvaliteedi tõestuseks anname sellele 5-aastase läbisõidupiiranguta garantii, et saaksid nautida kõike, mida elus armastad, muretsemata oma auto pärast.

 

Hyundai garantiiVõta ühendust edasimüüjaga

 


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon