Mudel on saadaval piiratud koguses.

BAYON Black Edition

Hyundai BAYON Black Edition – stiilse, ainulaadse ja praktilise linnamaasturi eriversioon – on nüüd saadaval.

Hind: 23 990 €

✓ 48 V kerghübriidtehnoloogiaga 100 hj turbomootor
✓ Seitsmekäiguline topeltsiduriga käigukast koos pöörete ühtlustamisfunktsiooniga
✓ Kerevärv: valge (Atlas White) koos musta värvi katusega
✓ Üleni musta siseviimistlusega salong
✓ Mugavad korvistmed✓ 17-tollised valuveljed
✓ 8“ puuteekraan ja 10,25“ digitaalne näidikuplokk
✓ Tagurduskaamera
✓ Sõidurajal püsimise abisüsteem ja intelligentne piirkiiruse järgimise abisüsteem
✓ Bluetooth, Apple CarPlay / Android Auto

 

NÄE ASJU UUEST VAATENURGAST

Uhiuus BAYON on Hyundai auhinnatud linnamaasturite perekonna värskeim ja kompaktseim liige. See uus linnamaastur lööb oma segmendis korralikke laineid mudeli elegantse stiili, ruumika salongi ning suure nutitehnoloogia hulgaga, mille sekka kuuluvad kerghübriid-jõuülekandesüsteemid ja pikk nimekiri intelligentseid turva- ja ühenduvusfunktsioone.

TULE PROOVISÕIDULE

VÄLIMUS


JÕULINE ELEGANTSUS

Selle terav ilme ja Hyundai peente linnamaasturi disainielementide kaasamine teeb BAYONist jõuliselt elegantse disainiga mudeli. Ainulaadne ja enesekindel – mudeli tugevad jooned ja noolekujulised tuled on energiline tõlgendus Hyundai esteetilise sportlikkuse disainiidentiteedist, mida iseloomustab harmoonia proportsioonide, arhitektuuri, stiili ja tehnoloogia vahel.

 

Esiosa

Kandiliste disainielementidega voogav lai iluvõre muutub allpool veelgi laiemaks, luues tugeva hoiaku koos volüümika põrkeraua ja pilkupüüdva hõbedase põhjakaitsega.

 

Külgilme

Dünaamiline õlg tõmbab pilgu tugevatele vormiomadustele, jõulisele C-piilarile ja sportlikule kiilukujulisele profiilile. BAYON on saadaval 15-, 16- või 17-tolliste valuvelgedega. Laadi alla rehvimärgised >>
Pildil oleval sõidukil on 17-tollised valuveljed.

 

Tagaosa

Noolekujulisi LED-tagatulesid* ühendab punane rõhujoon. Kaugel külgedel asudes täiustavad need laiuse visuaalset muljet.
* Saadaval ainult mudelile Style.

 

 Väljenda ennast. Sinu auto. Sinu värvid

Oma uhiuue BAYONi pilkupüüdva silueti täiustamiseks saad sa valida kokku üheksa välisvärvi seast, nende seas ka uus värvitoon Mangrove Green Pearl. Lisaks võimaldavad teist värvi katus ja kokkusobivas toonis Phantom Black olevad küljepeeglite katted muuta sul mõnesid värvikombinatsioone veelgi isikupärasemaks.

 

SISERUUM


VÄRSKENDAVALT RUUMIKAS

Keskendudes sõitjamugavuse ja pagasiruumi suurendamisele, on Hyundai disainerid loonud uhiuues BAYONis hästivalgustatud modernse õhkkonna. Uksed ümbritsevad armatuurlauda elegantsel viisil, mis on inspireeritud looduses leiduvatest vormidest. Nende kuju sobib ideaalselt armatuurlauaga ja LED-meeleoluvalgustus* tekitab juhikohale tagasihoidliku, ent peene sinise aktsendi.
* Saadaval ainult 1,0 T-GDi-mootoriga mudelitele.
 

Suurepärane nähtavus ja mugavus

Kõrgemat istumisasendit naudid sa kindlasti – seal käib mugavus stiiliga käsikäes ning kvaliteetsest tekstiilist istmetele istumine ja neilt lahkumine on mõnus ja lihtne.

 

Visuaalselt kombineeritud kaks suurt ekraani

10,25-tolline digitaalne näidikuplokk* ja keskne puuteekraan** on viidud visuaalsesse kooskõlla, et luua kõrgtehnoloogiline ilme ja tipptasemel kasutatavus koos jagatud kuva funktsiooniga.
* Ei ole saadaval mudelile Fresh.
** Pildil on 10,25-tolline puuteekraan, mis kuulub lisavarustusse.

 

 

 

Kolm sõidurežiimivärvi

Vali oma meeleoluga sobiv režiim. Sõltuvalt valitud režiimist pakub sõiduk sulle erinevate sõidukogemuste jaoks teistsugust mootorireaktsiooni, roolimist ja käiguvahetuspunkte. Värvilahendus digitaalsel näidikuplokil sõltub sellest, milline sõidurežiim on valitud. Sinine tähistab sõidurežiimi Normal, roheline režiimi Eco ning sõidurežiimis Sport on värviks punane.
Saadaval ainult 1,0 T-GDi-mootoriga mudelitele.

 

Täiesti must

Ajatu klassik: lihtne, kuid elegantne ja stiilne – kindel valik neile, kes eelistavad tagasihoidlikku salongi.

 

Tumehall/helehall

Tumehallil salongiviimistlusel on helehallid aktsendid ja eksklusiivne istmemuster ning hallid kontrastõmblused istmetel.
Valikuline lisavarustus.

 

Must / Mangrove Green

Salongiviimistlusel toonides must ja Mangrove Green on helehallid tekstiiliaktsendid ja eksklusiivne istmemuster ning kontrastõmblused toonis Mangrove Green, mis pakub energilist värvilaengut.
Valikuline lisavarustus.

 

LED-salongivalgustus

Öised sõidud loovad alati erilise sõidukogemuse. Õrn, peenhäälestatud sinine LED-salongivalgustus lisab su reisile meeldiva valguskihi.
* Saadaval ainult 1,0 T-GDi-mootoriga mudelitele.

Mugavuseks loodud

Sportlikkus ja mugavus käivad uues BAYONis käsikäes: kvaliteetsed tekstiilistmed tagavad igal reisil maksimaalse mugavuse.

 

JÕUDLUS


DÜNAAMILINE JÕUDLUS KOHTUB SUUREPÄRASE KÜTUSESÄÄSTUGA

Uhiuus BAYON pakub suurepärast kütusesäästu ning konkurentsivõimeliselt madalat CO2-heidet tänu oma uuendatud T-GDi-mootoritele – vähendatud suurusega ja otsesissepritsega turbomootorid tagavad optimaalse säästlikkuse ja sõidunaudingu.

 

Nutikas säästlikkus

Vali kahe mootori nelja variandi seast, mis pakuvad oma klassi parimate hulka kuuluvat madalat CO2-heidet – sest keskkonna eest hoolitsemine on meile sama tähtis kui sulle.

Kerghübriid

Säästa kütust ja vähenda heitmeid. BAYON on saadaval 48 V kerghübriid tehnoloogiaga, et toetada sisepõlemis mootorit kiirendamisel täiendava jõumomendiga.

Sujuv käiguvahetus

Vali mitme sujuva käigu vahetusega käigukasti seast: 5- või 6-käiguline manuaal käigukast, või 7-käiguline topeltsiduriga käigukast (7DCT).

 

Vabakäigurežiim

Uhiuus BAYON lülitub gaasipedaali vabastamisel automaatselt vabakäigurežiimile, säästes nõnda kütust.
Saadaval vaid 48 V hübriidmudelil.

Pöörete ühtlustamine

BAYON on esimene Hyundai linnamaastur selle funktsiooniga, mis tavaliselt on vaid meie võimsate tippmudelite pärusmaa. Pöörete ühtlustamine sünkroonib 1,0 T-GDi-mootori väljundvõlliga, võimaldades sujuvamat või sportlikumat käikude allavahetamist.

 

Energiatagastussüsteem

Stop & Go, generaatori haldamissüsteem ja madala veeretakistusega rehvid täiendavad energiatagastussüsteemi: kui autol on liikudes käik sees, aga seguklapp suletud, toodab mootori pidurdusjõud kineetilist energiat, mis muudetakse elektriks ja salvestatakse akusse. See vähendab nii kütusekulu kui ka heitgaase.

48 V kerghübriid – säästa kütust ja vähenda heitmeid

BAYONi 48 V kerghübriidsüsteem toetab sisepõlemismootorit kiirendamisel täiendava jõumomendiga, et säästa kütust ja vähendada heitmeid. Hyundai kerghübriidtehnoloogial on kompaktne 0,46 kWh 48-voldine liitiumioonaku ning uus kerghübriid-startergeneraator (kuni 10 kWh elektrilist võimsust).


MUGAVUSKÄIVITUS

See on eriti kasulik linnaliikluses. See toetab kiiremat ja sujuvamat mootori käivitamist lisa-pöördemomendiga, mille annab 48 V aku.
 


KIIRENDAMINE

Kiirendamisel toetab käivitusgeneraator mootorit 4–10 kW jõuga. Kui soovitud kiirus on saavutatud, lülitub süsteem neutraalasendisse ja energia lisamine lõpeb. Tulemuseks on väiksem CO2-heide ja kütusekulu.


ÜHTLASE KIIRUSEGA SÕITMINE

Ühtlase kiirusega sõitmisel on süsteem kas tühikäigul või – sõltuvalt aku laetusest – töötab generaatorina, laadides 48 V akut.
 

REGENERATIIVPIDURDUS

Pidurdamisel või lihtsalt gaasipedaali vabastamisel paneb pöörlev väntvõll tööle käivitusgeneraatori, mis omakorda toodab energiat maksimaalse võimsusega 10–12 kW. Generaator muudab kineetilise pidurdusenergia elektrienergiaks ja suunab selle tagasi 48 V akusse.


LAIENDATUD START-STOP

See funktsioon aktiveerub aeglaselt sõites, umbes kiirusel 30 km/h. Aeglustamisel kiirusele alla 30 km/h ja siduri lahutamisel lülitub mootor täiesti välja.
 

 

ÜHENDUVUS


LOO STIILSELT ÜHENDUS TÄNU KLASSI JUHTIVATELE FUNKTSIOONIDELE

Naudi tipptasemel nutitehnoloogiat koos kahe visuaalselt kombineeritud 10,25-tollise ekraani ja nende jagatud kuva funktsiooniga. Ning Hyundai Bluelinki ühendatud sõidukiteenustega saad juhtida oma auto funktsioone nutitelefoni kaudu.
Bluelinkiga 10,25-tolline puuteekraan on saadaval lisavarustusena.

ROHKEM INFOT BLUELINKI KOHTA

 

10,25-tolline puuteekraan

Keskne puuteekraan toetab Apple CarPlay™ ja Android Auto™ rakendusi, seega saad ühendada oma telefoni ja kasutada selle funktsioone suurel ekraanil.
Navigatsiooniga 10,25-tolline puuteekraan on saadaval lisavarustusena.

10,25-tolline digitaalne näidikuplokk

10,25-tolline digitaalne näidikuplokk täiustab juhikoha kõrgtehnoloogilist välimust ning annab sulle säravselge ülevaate kogu olulisest sõidukiteabest.
Ei ole saadaval mudelile Fresh.

 

Esmaklassiline Bose® helisüsteem

Saadaolev Bose Premiumi helisüsteem sisaldab kaheksat kvaliteetset kõlarit, sealhulgas bassikõlarit, ning pakub puhast, kaasahaaravat ja võimast muusikaesitust.
Saadaval ainult mudeli Style lisavarustuses.

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Nutiseadme juhtmevaba laadimise alus asub keskkonsoolis. Qi-toega nutitelefoni saab lihtsasti ja kiiresti laadida, ilma et peaks selleks juhet kasutama.
Ei ole saadaval mudelile Fresh.

 

OHUTUS


KLASSI PARIM TURVAVARUSTUSE PAKETT KOOS SMART SENSE’IGA

Uhiuuel BAYONil on sama turvaline ja tugev DNA nagu ülejäänud Hyundai linnamaasturite perekonnal – ning sellel on ka vastavad ohutusfunktsioonid. Veel üks viis, kuidas see oma segmendis silma paistab. Ning paljud neist omadustest sisalduvad juba standardvarustuses.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

Navigatsioonipõhine intelligentne kiirushoidik

See funktsioon kasutab auto navigatsioonisüsteemi ja esiradari andmeid, et reguleerida kiirust kiirteel või maanteel sõites autonoomselt. Süsteem näeb ette saabuvaid kurve ja sirgeid teelõike ning reguleerib kiirust ohutuma sõitmise nimel, aeglustades enne kurvi ning kiirendades selle järel tagasi sinu seatud algsele kiirusele.
Valikulise lisavarustusena mudelitele Comfort ja Style.

 

Tark kiirusepiirangu abisüsteem

Kiirusepiirangu ületamisel ilmuvad helilised ja visuaalsed märguanded. Koos manuaalse kiiruspiirikuga suudab see auto kiirust automaatselt reguleerida.

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem

Skannides radari ja kaameraga eesolevat teed, hoiatab süsteem sind ning pidurdab seejärel automaatselt, kui tuvastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki või teele jääva jalakäija või jalgratturi.

 

Sõidurajal püsimise abisüsteem

Süsteem kasutab sõiduradade jälgimiseks auto eesmist kaamerat. Tahtmatu sõidurajalt kõrvale kaldumise korral hoiatab süsteem sind ning vajadusel pöörab rooli viisil, mis viib auto tagasi sõidurajale.

 

Eesoleva sõiduki liikumahakkamise märguanne

Nutikas süsteem linnaliikluses annab juhile märku, kui näiteks punase fooritule taga või ummikus seisnud sõiduk ees liikuma hakkab.

Tähelepanuhoiatuse süsteem

Kui süsteem tuvastab väsimuse või tähelepanu hajumise, kõlab sinu tähelepanu tõmbav häire ning ilmub sõnum, mis soovitab pausi teha.

 


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon