Siin esitatud teave võib erineda tegelikult saadaolevast mudelist, sõltuvalt sellest, kas mudel on tellitud laost või otse tehasest. Lisateabe saamiseks võta ühendust oma Hyundai edasimüüjaga.

 

SÕITES PUHTAMASSE TULEVIKKU

NEXO ei kehasta mitte ainult Hyundai pühendumust keskkonnasõbralike sõidukite arendamisele, vaid tugevdab ka ettevõtte juhtpositsiooni kütuseelemendiga elektrisõidukite valdkonnas.

 

 

Tõhus

666 km (WLTP) sõiduulatuse ja maailma parima kütuseelemendi kasuteguriga NEXO kuulub omaette klassi.

 

Voolujooneline

NEXO on loodud silma paistma. Selgete aerodünaamiliste joontega voolujooneline sõiduk kulgeb edasi elegantselt nagu vesi, mis on ainus heide.

 

Varustus

NEXO on varustatud suurepärase valiku täiustatud ühenduvus- ja mugavusfunktsioonidega, mis tagavad hõlpsa juurdepääsu kõigele, mis on sulle oluline.

 

See puhastab õhku

Peale vee ei tekita NEXO mingeid heitmed. Tegelikult see isegi parandab sõitmise ajal õhu kvaliteeti: kuna kütuseelementide patarei vajab puhastatud õhku, eemaldab NEXO õhufilter mikroosakesi ja väljutab kasutamata õhu, muutes välisõhu varasemaga võrreldes puhtamaks. Puuteekraan näitab saavutatud õhupuhastuse ja CO2 vähendamise määra.

 

Kasuta tulevikutehnoloogiat juba täna

Hyundai teine masstoodetud kütuseelemendiga sõiduk NEXO pakub maailma parimat sõiduulatust ja jõudlust tänu kõige arenenumale turul saadaolevale kütuseelemendisüsteemi tehnoloogiale, mis on täielikult meie arendatud. Nüüd esmakordselt saadaval Eesti klientidele!

Jäta oma andmed ja edasimüüja võtab sinuga ühendust.

Kontakt

 

VÄLIMUS


DISAINITUD ILUSAKS, PROJEKTEERITUD TÕHUSAKS

NEXO elegantne välimus on hoolikalt optimeeritud ja hõlmab mitmeid aerodünaamilisi omadusi, et saavutada suurim võimalik kütusesääst. NEXO üldine õhutakistuskoefitsient on ainult 0,329.

 

D-piilari õhukardin

Väiksem õhutakistus parema aerodünaamika jaoks: pikk tagaspoiler ja selle varjatud puhasti moodustavad stiilse visuaalse katusedisaini jätku.

 

Ratta õhukardina õhuvõtuava

Aerodünaamika parandamiseks loodud sportlikud rataste õhukardinate õhuvõtuavad näevad suurepärased välja ning optimeerivad õhuvoolu üle rataste ja sõiduki külje.

 

Automaatne tasapinnaline käepide

NEXO automaatsete peidetud käepidemetega saavutatakse puhas välimus. Juht saab need ise välja lükata ja need tõmbuvad automaatselt sisse kiirusel 3 km/h.

 

Värv – elegantne tagasihoidlikkus, muljetavaldav viimistlus

 

Kaskaadesivõre

Esiküljel on Hyundai iseloomulik kaskaadesivõre ümber kujundatud nii, et see sulanduks sujuvalt NEXO liittulede kuju ja kaksikesitulede disainiga.

 

Valuveljed

Spetsiaalselt NEXO jaoks loodud stiilsed 19-tollised valuveljed on aerodünaamiliselt optimeeritud suunama õhu sujuvalt üle velje pinna, jahutades samal ajal ka pidureid. Laadi alla rehvimärgis >>


 

Lai katuseluuk

Lase päike sisse ja naudi tuult oma juustes. NEXO varustusse kuulub kallutatav ja väljaliikuv katuseluuk, mis loob maksimaalse avarustunde.

 

SISERUUM


SINUST INSPIREERITUD SALONG

NEXO stiilne ja äärmiselt funktsionaalne salong on loodud nii, et kõik on sinu käeulatuses ja vaateväljas. Soojendusega ja ventileeritavad* istmed pakuvad suuremat sõidumugavust.
* Tagaistmed on ainult soojendusega.

 

Suur ekraan

12,3-tollisel suurel ekraanil kuvatakse navigatsiooni, energiatarbimise, teabe- ja meelelahutussüsteemi ning kliimasüsteemi juhtelemendid. Samuti on saadaval funktsioonid CarPlay™ ja Android Auto™. Rooli taga olevad käiguvahetuslabad võimaldavad juhtida regeneratiivpidurdamise taset.

Oma klassi suurim ruumikus

461-liitrise pagasiruumi mahutavusega (VDA) NEXO pakub rohkelt hoiuruumi. Kui istmed kokku klappida, on ruumi isegi 1466 liitrit.

 

Elektroonilised käiguvahetusnupud

Vali edasi-, vaba-, tagasikäigu ja parkimisasendi vahel mugavalt keskkonsoolil paiknevate nuppudega. Keskkonsoolilt leiad ka elektrilise seisupiduri.

Keskkonsooli laegas

Tänu NEXO elektrimootorile on traditsiooniline käigukang asendatud elektrooniliste käiguvahetus nuppudega. Kokkuhoitud ruumi on kasutatud praktiliseks panipaigaks ja mobiilseadmete laadimiseks.

 

Ökoloogilised materjalid

Materjalide osas on kõik NEXO puutepinnad valmistatud UL-sertifikaadiga biomaterjalidest, alates bambusepõhisest laepolstrist, plastdetailidest, ehisosadest, pehmest nahast kuni põrandamattideni. Valikus on kaks salongitooni: helehall ja tumesinine.

 

JÕUDLUS


PUHAS JÕUDLUS, PUHAS SÕIDURÕÕM

NEXO kuulub maailma parima kütuseelementide tõhususega omaette klassi. See on loodud otsast otsani tõhusaks, hõlmates spetsiaalset sõiduki arhitektuuri, mis pakub täiustatud võimsuse ja kaalu suhet, paremat kiirendust ja rohkem ruumi.

 

Tipptasemel kütuseelementide tehnoloogia

Revolutsioonilise kütuseelementide süsteemiga NEXO on näide vesinikupõhise ühiskonna tulevikust.

Regeneratiiv pidurdamine

Kasutades sõiduki aeglustamiseks elektrimootorit, taastab NEXO energiat, et laadida akut ja säilitada piisav laetustase.

 

Tankimine

NEXO keskkonnasõbraliku jõuülekande praktilisust tõestab see, et tankimisele kulub vaid 5 minutit, mis tagab sõiduulatuse kuni 666 km (WLTP). Baltimaade esimene tankla on juba avatud Riias ja 2022. aasta jooksul lisandub neid veel. Vaata, kus asuvad Euroopas vesinikutanklad.

Testitud äärmuslikes külmades ilmastikutingimustes

NEXO loodi käivituma külmalt kuni temperatuuril –30 °C. Hyundai testis NEXOt Rootsis kõige ekstreemsemates miinuskraadides, vaid tunnise autosõidu kaugusel põhjapolaarjoonest. Karmid testid tagavad sõiduki sobivuse igapäevaseks kasutamiseks rasketes talveoludes.

 

Kütuseelemendiga jõuülekande funktsionaalsus

Kui paakides olev vesinik siseneb kütuseelementide patareisse, laguneb see prootoniteks ja elektronideks. Kütuseelemendis tekkiv elektronivoog toodab elektrit, mis käitab elektrimootorit, ning prootonid reageerivad õhus olevate hapnikumolekulidega, tekitades soojust ja vett, mis on ainus heide.

 

 

1. samm

Kolmes paagis hoitav vesinik juhitakse kütuseelementide patareisse.


 

 

2. samm

Õhuvool juhitakse kütuseelementide patareisse.


 

 

3. samm

Õhu ja vesiniku reaktsioon kütuseelementide patareis toodab elektrit ja vett.


 

 

4. samm

Toodetud elekter käitab elektrimootorit.


 

 

5. samm

Reaktsiooni käigus tekkiv vesi eraldub ja see on NEXO ainus heide. Vesinik on mitmekülgne, puhas ja ohutu energiakandja. See ei tekita kasutuskohas mingeid heiteid ning seda saab toota taastuvast elektrienergiast ja vähese süsinikdioksiidiheitega fossiilkütusest, aidates saavutada täielikult saastevaba lahenduse.

 

ÜHENDUVUS


NAUDI SUJUVAT ÜHENDUVUST

NEXO on varustatud suurepärase valiku täiustatud ühenduvus- ja mugavusfunktsioonidega, mis tagavad hõlpsa juurdepääsu kõigele, mis on sulle oluline. Ning Hyundai Bluelinki ühendatud autoteenuste abil saad juhtida auto funktsioone nutitelefoni kaudu.

ROHKEM INFOT BLUELINKI KOHTA

 

12,3-tolline puuteekraan

Integreeritud juhtimissüsteemi elegantne põhikomponent on 12,3-tolline puuteekraan, mis võimaldab hõlpsalt kõike juhtida.

Näidikuplokk

Suurepärane täisdigitaalne 10,25-tolline LCD-näidikuplokk esitab olulist sõiduteavet. Peale sõiduulatuse ja sõiduteabe kuvab näidikuplokk ka seda, kuidas sinu sõidustiil mõjutab kütusekulu.

 

Esmaklassiline KRELLi helisüsteem

KRELLi helisüsteem üllatab suurepärase sooritusega. Kaheksa kõlarit ja väline võimendi pakuvad kõigile autosviibijatele väga erilise helikogemuse.

Nutiseadme juhtmevaba laadimine

Nutiseadme juhtmevaba laadimisalus (Qi-standard) võimaldab Qi-standardiga ühilduvat nutitelefoni hõlpsalt ilma juhtmeta laadida.

 

OHUTUS


OHUTU TEEKOND

Need ennetavad, toetavad ja vajaduse korral sekkuvad: Hyundai NEXO sõidumugavuse ja -ohutuse tagavad mitmed tipptasemel juhiabisüsteemid, sealhulgas põnevad uuendused.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmastikutingimused võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

 

Monitoriga pimenurga jälgimissüsteem

Hyundai pimenurga jälgimismonitor näitab juhile taga- ja külgvaadet keskel näidikuploki ekraanil – ükskõik kummas suunas rada vahetades.

Kaugjuhitav parkimisabiline

NEXO suudab ise parkida ja parkimiskohalt välja sõita. Sõiduk oskab vaid ühe nupuvajutusega ka ise parkimiskohale tagurdada.

 

 

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Aktiveerituna hoiab see linnamaasturi kiirusel 0 kuni 145 km/h maanteel ja tänaval oma sõiduraja keskel.
 

 

Laupkokkupõrke vältimise abisüsteem

Skannides radari ja kaameraga teed sõiduki ees, pidurdab süsteem automaatselt, kui tuvastab ees ootamatult pidurdava teise sõiduki või teele astunud jalakäija.
 

 

Virtuaalne mootoriheli süsteem

Hyundai NEXO varustusse kuulub sõidumüra simulaator, mis edastab aeglaselt sõites või tagasikäigu valimisel hoiatussignaali. Sellega suurendab süsteem sõiduki läheduses möödujate liiklusohutust.

 

5-aastane läbisõidupiiranguta garantii

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka NEXO valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 5-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku, ilma et peaks auto pärast muretsema. Peale selle kehtib NEXO suure jõudlusega liitiumioon-polümeerakule garantii 8 aastat või 160 000 km, olenevalt sellest, kumb täitub varem. Naudi suuremat meelerahu, mille tagab autotööstuse üks parimaid garantiisid – ja seda standardvarustuses.


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon