Täiesti uus KONA Electric
Ela piirideta.


 

Suuremalt ja julgemalt elektri jõul edasi

Futuristlik uus välimus, dünaamilisem hoiak ja rohkem ruumi kõikide sinu seikluste jaoks – see eelkäijast suurem ja julgema ilmega täiselektriline SUV pakub sulle stiilse elektromobiilsuse jaoks rohkelt nutikat tehnoloogiat ja suurt sõiduulatust.

 

Selgelt eristuv disain

Elegantsete vormidega KONA Electricu puhas ja selgelt eristuv esiosa ning voolavad aerodünaamilised jooned rõhutavad auto futuristlikku stiili.

Võimsuse valik

KONA Electric on saadaval 48,4 kWh (sõiduulatus kuni 377 km) ja 65,4 kWh (sõiduulatus kuni 514 km) akuga.

Suurepärased sõiduomadused

KONA Electric võimaldab sõita ainult ühe pedaaliga (i-Pedal), sellel on täiustatud regeneratiivpidurdussüsteem ja funktsioon, mis aku juba sõidu ajal kiiremaks laadimiseks ette valmistab.

 

 

Hyundai KONA Electricu põhivarustus

Comfort

 • Soojendusega laadimispesa luuk
 • Regeneratiivpidurdussüsteem 2.0
 • Tarkvarauuendused õhu kaudu
 • 12,3″ LCD-ekraaniga RDS DAB-raadio ja navigatsioonisüsteem, Bluetooth
 • 12,3″ TFT LCD-ekraaniga näidikuplokk
 • Esikokkupõrke vältimise abisüsteem auto ja jalakäija tuvastusega
 • Parkimisandurid ees ja taga
 • Kolmeastmeliselt reguleeritav esiistmete soojendus
 • Kahetsooniline automaatne kliimaseade
 • Roolisoojendus
 • Sõidurajal püsimise abisüsteem sõiduraja eraldusjoonte ja teeserva tuvastusega
 • Tagurduskaamera
 • Isekohanduv kiirushoidik koos peatumis- ja sõidu jätkamisfunktsiooniga
 • Soojuspump
 • Intelligentne piirkiiruse järgimise abisüsteem

Style

 • Tumendatud tagaklaasid
 • Elektriliselt reguleeritavad esiistmed
 • Reguleeritava kõrgusega kaassõitja esiiste
 • Kolmeastmeliselt reguleeritav tagaistme soojendus
 • Meeleoluvalgustus
 • Pimenurgas tuvastatud sõidukiga kokkupõrke vältimissüsteem koos pimenurga hoiatuse ja ohutu väljumise hoiatusega
 • Parkimisandurid külgedel
 • Juhtmevaba telefonilaadija (Qi-ühilduv)
 • Auto kui laadija (V2L) funktsioon (voolupesad sees ja väljas)

Premium

 • HUD-ekraan – TFT-LCD-ekraaniga infonäidik otse juhi ees
 • Aktiivne helitausta kujundusfunktsioon
 • Täisvaatemonitor
 • Pimenurga jälgimismonitor
 • Elektriline tagaluuk
 • Projektoritüüpi LED-esituled ja servast servani valgustatud horisontaalne LED-valgusriba ees
 • Digivõti – jagatav digivõti sisenemiseks ja käivitamiseks
 • Bose Premium Sound-helisüsteem: 7 kõlarit, bassikõlar, kõrgsageduskõlar, väline võimendi, keskkõlar
 • Tekstiilist ja nahast siseviimistlus
 • Pagasivõrk pakiruumis
 • Parkimiskohale tagurdamisel tuvastatud takistusega kokkupõrke vältimissüsteem

 

Esiklaasinäidik

Esiklaasinäidik juhatab sind turvaliselt läbi maailma, näidates otse sinu vaateväljas vajalikku teavet, nt sõidujuhiseid ja hoiatusi, ilma et peaksid pilku kordagi teelt ära keerama.

Loe lisa sidelahenduste kohta

 

Kaugjuhitav iseparkimissüsteem

Väga kasulik juhul, kui parkimiskoht on väga kitsas või kui sa ei soovi autost väljudes otse veeloiku astuda.

Loe lähemalt ohutuse kohta

 

Võtme asemel nutitelefon

Soovi korral saad oma KONA Electricu avada ja käivitada väga lihtsalt oma nutitelefoni või nutikella abil – turvaliselt ja juhtmevabalt, kasutades lähiväljasidet (NFC).

Loe lisa sidelahenduste kohta

 

Stiilne ruumikus

Elektrooniline käiguvahetuslüliti on paigutatud keskkonsoolist ümber roolisambale, tekitades esiistmete vahele rohkem vaba ruumi.

Loe lähemalt suutlikkuse kohta

 

Disain
Väljast eriline, seest kodune.

 

Efektsem ja julgem uus välimus

KONA Electricu elegantne väliskujundus, millest uue KONA mudelipere loomist alustati, ühendab kaunilt voolavad jooned puhta aerodünaamilise autonina ja sellel asetseva pikslitest koosneva katkematu valgusribaga. Hoolimata oma futuristlikust välimusest ei lase KONA Electric siiski hetkekski unustada, et tegu on ehtsa linnamaasturiga.

 

SiseruumVärvid

Pikslitest koosnev pikk horisontaalne valgusriba

Omanäolise esiosa puhtaid vorme täiendab ainulaadne üksikutest pikslitest koosnev horisontaalne valgustriip, mis kaardub elegantselt üle kogu autonina, muutes selle ilme dünaamilisemaks.

Dünaamilised kontuurjooned

KONA Electricu dünaamilist kujundust rõhutavad julgelt vormitud kerevärvi rattakoopa kaared, mille sisse on paigaldatud nii esi- kui ka tagatuled, andes autole jõulisema ilme. Teravad diagonaalsed parameetrilised vormid sulavad kaunilt ühte satiinpinnalise kroomliistuga.

Vali oma stiil

KONA Electric on varustatud 17-tolliste kahevärviliste (Carbon Gray) valuvelgedega. Mudeliversiooni Premium jaoks on valikvarustusena saadaval ka 19-tollised kahevärvilised (Glossy Black) valuveljed.

 

Vaata elu heledamat poolt

Esikaitserauda integreeritud erilise kujundusega projektoritüüpi LED-topeltesituled moodustavad koos üle terve kapoti ulatuva pika valgusribaga pilkupüüdva tunnusvalgustuse.

 

LED-tunnusvalgustus taga

Esiosa peegeldusena annab servast servani üle tagaosa ulatuv pikslitest valgusriba autole harmoonilise üldilme, eristades selle kordumatu LED-tunnusvalgustusega KONA Electricut eksimatult kõigist teistest

 

Aktiivõhuklapp

Esikaitserauda integreeritud aktiivõhuklapp rõhutab auto esiosa kõrgtehnoloogilist ilmet, parandades energiatõhusust, kui on suletud, ning jahutades vastavalt vajadusele autoosi, kui on avatud.

 

Erakordselt avar siseruum

Mugav ja stiilne

Võimalikult suure siseruumi loomiseks on KONA Electric kasvanud nii pikemaks kui ka laiemaks, et ka tagaistujail oleks rohkelt nii jala- kui ka õlaruumi. Ilma kesktunnelita ühetasane põrand lisab avarustunnet veelgi.

 

Paindlik hoiuruum sinu pagasile

Jäta tagaistme seljatugi püsti ja naudi paindlikkust, mida pakub 466-liitrine pakiruum – seda on tervelt 30% enam, kui oli eelkäijal.

 

Pakiruum ees

Meie disainerid andsid uue otstarbe ruumile, kus tavaliselt asub bensiinimootor, ja paigutasid kapoti alla 27-liitrise täiendava panipaiga.

 

Värvid

Sinu auto. Sinu värvid

Väljenda oma isikupära! Sõltuvalt mudelist ja varustustasemest, mis sulle kõige paremini sobib, saad laiast kerevärvide valikust välja valida ühe tooni autokere ja teise tooni katuse jaoks, et sinu uus KONA Electric näeks välja just selline, nagu sina tahad.

 

 

Omadused
Tehnoloogia, mis töötab kui võluväel.

 

Uute standardite kehtestaja

Oma muljetavaldava tipptasemel nutitehnoloogiaga kehtestab KONA Electric kompaktsete linnamaasturite segmendis uued standardid. Naudi uusimaid sidelahendusi ja nutikaid mugavusfunktsioone, mida täiendavad kõige edumeelsemad turva- ja juhiabisüsteemid.

SuutlikkusÜhenduvusOhutus

 

 

Suutlikkus

Vali võimsus ja sõiduulatus, mis sulle sobib

KONA Electric on saadaval kahe erineva akuga: 48,4 kWh, millega keskmine sõiduulatus on 377 km, ning 65,4 kWh, millega keskmine sõiduulatus on 514 km.

 

Oma klassi parim sõiduulatus

65,4 kWh akuga KONA Electricu sõiduulatus on oma klassi suurim – tervelt 514 km.

Kiirelt laetav

Laadides 65,4 kWh akuga mudelit 101 kW kiirlaadimispunktis alalisvooluga, saab sõiduulatusele kõigest 15 minutiga lisada 162 km.

Sportlik kiirendus

KONA Electric laseb nautida sportlikku kiirendust: 65,4 kWh akuga versioon kiirendab nullist sajani vaid 7,8 sekundiga.

 

Naudi paremat sooritusvõimet nii suvekuumuses kui ka talvepakases

Tänu spetsiaalselt projekteeritud SUV-platvormile on akuplokid autosse integreeritud eriti ruumisäästlikult. Uuenduslik aku termoregulatsiooni juhtsüsteem tagab aku parema jõudluse ja pikema tööea. Vajadusel jahutatakse seda veega läbi ühenduse kliimaseadmega ning soojendatakse elektrilise kütteelemendiga.

 

Laadimisvõimalused

Standardse 50 kW laadijaga kestab laadimine umbes üks tund (10–80%). Ent laadimisaeg on lühem, kui aku on laadimiseks ette valmistatud. Saad seda teha, kui sisestad navigeerimise sihtkohaks sobiva laadija.

Kodune laadimisseade ja laadimiskaabel (tüüp 2) on saadaval lisavarustusena.

 

Täiustatud regeneratiivpidurdussüsteem

Reguleeri energiakogust, mida süsteem taaskasutab ja akudesse salvestab, muutes regeneratiivpidurdamise taset roolile paigaldatud lülitushoobadega. Mida kõrgem tase, seda enam auto aeglustab ja akut laeb, kui oma jala kiirenduspedaalilt eemaldad.

 

i-Pedal

Ühe pedaaliga sõidurežiim i-Pedal võimaldab kiirendada, aeglustada ja peatuda, kasutades selleks kõigeks ainult kiirenduspedaali.

 

Ühenda oma elektriseadmeid

Ühendatud auto teenused

Hyundai uue põlvkonna teabe- ja meelelahutussüsteemiga ccNC (Connected Car Navigation Cockpit) viib KONA Electric sidelahendused autos uuele tasemele, pakkudes täiustatud graafikat ja mitme ekraani vahelist täiuslikku koostööd.

 

Lae kõike ja kõikjal

Ühenda oma elektriseade lihtsalt pistikupesaga ja lae see täis. Tagaistme ees ventilatsiooniavade all asub autosisene 230 V pistikupesa, mis laseb sul vabalt kasutada või laadida mis tahes elektriseadmeid – nii sõidu ajal kui ka paigal seistes. Väline kuni 3,6 kW voolupesa annab voolu ka siis, kui auto on välja lülitatud.

Ainult V2L-tehnoloogiaga (Vehicle to Load) KONA Electricu mudeliversioonidel. V2L-tehnoloogia kuulub mudeliversioonide Style ja Premium põhivarustusse.

 

Tarkvarauuendused – kus ja millal sulle sobib

Saa kõik värskeimad uuendused kätte kohe, kui need saadavale tulevad – ilma et peaksid neid käsitsi alla laadima ja ise installima või selleks margiesindust külastama. See hõlmab ka kaartide ning teabe- ja meelelahutussüsteemi tarkvara uuendusi.

 

Loe lisa tarkvarauuenduste kohta

 

Pea oma autoga sidet telefoni teel

Bluelink hoiab sind nutitelefoni rakenduse või puuteekraani vahendusel oma autoga alati ühenduses – nii sõidu ajal kui ka enne või pärast sõitu. Kontrolli näiteks auto seisundit või kasuta muid teenuseid.

Kõik Bluelinki rakenduse ja teenuste kohta

 

Ohutus

Tipptasemel nutitehnoloogia

KONA Electric saab kaasa Hyundai uusima ning edumeelseima turva- ja juhiabisüsteemide paketi SmartSense. Esmakordselt kuulub sinna kiirteesõidu abisüsteem HDA 2.0*, mis ühendab omavahel sõiduraja jälgimise abisüsteemi (LFA) ja navigatsiooniinfot järgiva isekohanduva kiirushoidiku (NSCC). Süsteem kasutab eri andureid ja kaardiandmeid, et muuta auto peaaegu isejuhtivaks, reguleerides automaatselt sõidukiirust ja sooritades möödasõite ees liikuvatest sõidukitest, kui kiirushoidik on selleks seadistatud.
* Valikvarustus. Süsteem töötab ainult maanteedel ja kiirteedel, võttes arvesse kaardirakendusse salvestatud teede andmeid, mitte liikumiskiirust. Selles, milline tee loetakse rahvusvaheliselt maanteeks või kiirteeks, võib eri riikides esineda erinevusi.

 

Uuendatud esikokkupõrke vältimissüsteem

Naudi kriitilistes olukordades suuremat turvatunnet, mille annab aktiivne roolimisabi kokkupõrke vältimismanöövri sooritamisel – nii ristmiku ületamisel kui ka rajavahetuse ajal vastassuunast läheneva või kõrvalrajal liikuva sõiduki tuvastamisel.

Saadaval ainult valikvarustusena.

 

Pimenurga jälgimismonitor

Vaadet tahapoole auto vasak- või parempoolsele küljele näed mugavalt digitaalsest näidikuplokist. Kaamerad hakkavad tööle kohe, kui suunatuled rajavahetuseks sisse lülitad. See funktsioon on üks meie klientide suurimaid lemmikuid.

Pole saadaval mudeliversioonile Comfort.

 

Kaugjuhitav iseparkimissüsteem

Kui kõik on autost väljunud, aitab see intelligentne süsteem sõiduki kaugjuhtimise teel parkimiskohale manööverdada ja hiljem sealt uuesti välja sõita. Piisab vaid nupuvajutusest auto võtmel, et auto ette- või tahapoole liiguks.

 

Tagurdamisel tuvastatud takistusega kokkupõrke vältimissüsteem

Kui tagurduskaamera või tagumised ultraheliandurid tuvastavad tagurdamise ajal auto taga mõne takistuse, ilmub ekraanile hoiatus ja süsteem rakendab vajadusel pidurid tööle.

 

Juhi seisundi jälgimiskaamera salongis

Salongis asub kaamera, mida kasutatakse juhi näoilme analüüsimiseks. Unisuse või tähelepanematuse tuvastamisel kostab hoiatus ning vajadusel sekkub süsteem auto juhtimisse.

 

Esikokkupõrke vältimise abisüsteem koos hädapidurdamisega ristmikul

Jälgides pidevalt radari ja kaameraga sõiduteed, pidurdab süsteem automaatselt, kui tuvastab ees oleva auto ootamatu pidurdamise või mõne teel oleva jalakäija või jalgratturi. Süsteem rakendab pidurid tööle ka juhul, kui tuvastab ristmikul vasakpöörde ajal kokkupõrkeohu vastassuunast läheneva sõidukiga.

 

Pimenurga hoiatussüsteem

Kasutades tagakaitseraua alaosas asuvat radarit, hoiatab süsteem juhti nn pimenurgas asuvate sõidukite eest. Kui juht näitab sellises olukorras ka suunda, kostab lisaks hoiatussignaal ja auto pidurdab kokkupõrke vältimiseks automaatselt.

 

Sõidurajal püsimise abisüsteem

See süsteem jälgib ette suunatud kaameraga sõiduradade eraldusjooni. Kui auto hakkab kogemata oma sõidurajalt väljuma, hoiatab süsteem juhti ja parandab vajadusel rooli asendit, et auto tagasi oma sõidurajale juhtida.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad tegurid, nt teekattemärgistus, tee- või ilmastikutingimused, võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

 

Lisavarustus
Rohkem stiili. Rohkem mugavust. Rohkem sind.

 

Originaali ei ületa miski

Kogu Hyundai lisavarustus on projekteeritud, toodetud ja testitud sama rangete standardite järgi nagu sinu uus KONA Electric. See tähendab, et meie lisavarustus sobib sinu autole kui valatult – see näeb hea välja ja on suurepäraseks täienduseks auto kujundusele.

Kogu lisavarustuse valik on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest, millest osa on kestlikud ja mõeldud taaskasutamiseks.

Vaata altpoolt meie soovitusi või täisvalikut meie brošüürist.

KONA Electricu lisavarustuse brošüür

 

Iluliistud külgedel

Muuda oma KONA Electricu külgvaade nende iluliistudega veel kaunimaks ja dünaamilisemaks. Saadaval läikivmustad ja hallid (harjatud alumiinium) liistud.

Pakiruumi hoiukast

Täiuslik panipaik pakiruumi kiireks korrastamiseks ja kõiksugu väiksemate esemete hoidmiseks. Kui kast on tühi, saab selle ruumi säästmiseks kokku voltida. Tänu kanderihmadele ja käepidemetele on kasti mugav ka autost kaasa võtta.

Teisaldatav riidepuu

Hoolitseb selle eest, et saabuksid sihtkohta kortsumata rõivastega. Riidepuu saab kinnitada hõlpsalt esiistme külge, seejärel aga riputada kontorisse või hotellituppa.

 

Kummist matid

Kui sinu kaaslaseks on uus KONA Electric, on lihtne elu täiel rinnal nautida. Kuid sageli kaasneb sellega kokkupuude pori, sopase vee ja muude ebasoovitavate ainetega. Meie spetsiaalselt loodud lisavarustus pakub aastaringset kaitset ja sobib ideaalselt kokku auto sisustusega. Matid on sageli sarnase pinnamustriga ja valmistatud võimalusel alati biopõhistest materjalidest.

 

Pakiruumi ja tagaluugi LED-valgustus

Enam ei jää sa kunagi hätta, kui pead pimedas midagi olulist üles leidma. Ega astu kogemata kuhugi sisse, kui parajasti seda otsid. Naudi head nähtavust nii sees- kui väljaspool pakiruumi!

 

Uste LED-valgustus

Need LED-tuled teevad sissepääsu autosse oma erilise valguskirja ja õrna säraga täiesti ainulaadseks – parandades samal ajal nähtavust, eriti pimedas. Lisaks on need ka väga praktilised, sest veelombid on nüüd kohe näha.

 

 

Hinnad ja tehnilised andmed

 

Vaata Hyundai KONA Electricu hindu, tehnilisi andmeid ja varustust meie hinnakirjast.

Uue KONA Electricu hinnad

 

8-aastane kõrgepingeaku garantii

Hyundai võimsate kõrgepingeakude garantii kehtib 8 aastat või 160 000 km, sõltuvalt sellest, kumb täitub varem. Ja nagu kõik teised Hyundai sõidukid, saab ka KONA Electric tootjalt 5-aastase läbisõidupiiranguta garantii.

 

Hyundai garantii


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon