VOOLU TÄIS VOOLUJOONELISUS

Elegantne ja täiesti ainukordne IONIQ 6. Jätkusuutlikest uuendustest tulvil uue ajastu siluett.

Eelmüük ja tellimuste vastuvõtmine on alanud.
Autode saabumise kohta saad täpsemat infot lähimalt edasimüüjalt.

 

VÕTAN ÜHENDUST

 

Inimkeskne disain

Voolujooneline täiselektriauto IONIQ 6 kehastab nn emotsionaalse efektiivsuse ideed, rahuldades samal ajal klientide esteetilisi ja praktilisi vajadusi. Lihtsate, ent väga kaunite kumerustega aerodünaamiline siluett annab elektromobiilsuse ajastule uue perspektiivi.

 

Tiivast inspireeritud tagaspoiler

Tiivakujust inspireeritud elliptilise tagaspoileri klaasisarnased läbipaistvad materjalid panevad ainulaadse LED-tunnusvalgustuse eriti eredalt särama.

 

Parameetrilised pikslid

Üle 700 parameetrilise piksli eri kohtades: esituled, kombineeritud tagatuled, andurid esikaitseraua alaservas, ventilatsiooniavade dekoorvalgus ja keskkonsooli indikaatorid.

 

 

Rohkelt võimsust ja suur energiavaru

Nelikveolise IONIQ 6 esi- ja tagateljele paigaldatud elektrimootorid toodavad üheskoos 239 kW (325 hj) võimsust ja saavutavad pöördemomendiks 605 Nm. Tänu suurele 77,4 kWh akule suudab tagaveoline IONIQ 6 läbida kombineeritud sõidul (WLTP) ühe laadimisega üle 610 kilomeetri. Nelikveolise mudeli täiselektriline sõiduulatus on 570 kilomeetrit.

IONIQ 6, mille WLTP-kohane hinnanguline energiakulu jääb alla 14 kWh/100 km, on üks kõige säästlikumaid elektriautosid kogu autoturul.

 

Autost laadijaks

IONIQ 6, nagu enne seda ka IONIQ 5, on varustatud auto kui laadija (Vehicle-to-Load – V2L) funktsiooniga, mis võimaldab laadida mis tahes elektriseadmeid – ideaalne lahendus voolutarbe rahuldamiseks elektrikatkestuste ajal, telkimisel või väliüritustel.

 

Hooliv sisekujundus

Sõitjate vajadusi arvestav IONIQ 6 salong pakub tänu auto 2950 mm teljevahele väga ergonoomilist ruumilahendust koos praktilise varustusega, mis teeb täiselektrilise sõidukogemuse veel paremaks.

 

Säästvad materjalid

Tänapäeva keskkonnateadlikest tarbijatest inspireeritud IONIQ 6 siseruumis leidub mitmeid säästvalt hangitud või looduslikke materjale – sh värvid taaskasutatud pigmentidest, istmekatted keskkonnahoidlikult töödeldud nahast, laevooder bio-PET-tekstiilist ja põrandamatid ümbertöödeldud kalavõrkudest.

 

Pikseltuled

4 interaktiivset valguspikslit roolil lihtsustavad suhtlust juhi ja auto vahel.

 

Puuteekraaniga armatuurlaud

Armatuurlaual asub puutetundlik moodulekraan, mis koosneb 12-tollisest teabe- ja meelelahutussüsteemi puuteekraanist ning 12-tollisest digitaalsest näidikuplokist. Silla tüüpi keskkonsool pakub aga rohkelt käepärast hoiuruumi.

 

Tarkvarauuendused õhu kaudu

 IONIQ 6 on Hyundai esimene mudel, mis pakub tarkvarauuendusi erinevate kontrollerite jaoks õhu kaudu. See tehnoloogia võimaldab uuendada auto eri elektriseadmete, aku, juhiabisüsteemide jms kontrollerite tarkvara autojuhil endal, et muuta sõit veelgi ohutumaks ja mugavamaks. Juht saab õhu kaudu uuendada ka kaarte ning teabe- ja meelelahutussüsteemi tarkvara.

 


Garantii: 5 aastat läbisõidupiiranguta

Töölaua versioon