Uus i10

Avaldab suurt muljet

 

Väikesed asjad, mille tähtsus on suur

Värskendatud väljendusrikka kujunduse ja hea tipptasemel tehnoloogia valikuga i10 – nutikas linnaauto, mis pakub sulle paindlikkust väga stiilsel kujul, et saaksid elada elu oma reeglite järgi.

 

Vilgas, hästi manööverdatav ja varustatud nagu suur

 

  • LED-päevatuled
  • Automaatlülitusega kaugtuled
  • Elektrilised esiaknad
  • Täisdigitaalne 4,2″ LCD-näidikuplokk
  • 8″ puutetundilk värviekraan koos navigatsioonisüsteemiga
  • Kiirushoidik
  • Nahkkattega soojendusega rool ja esiistmed

 

Naudi mugavaid ühendusvõimalusi

8-tollise ekraani ning selliste lahenduste nagu Apple CarPlay ja Android Auto abil on ühenduse pidamine väga lihtne. Kasuta oma tavalisi rakendusi otse auto puuteekraanilt, näiteks Waze’i navigeerimiseks või Spotify’d muusika kuulamiseks.

Tutvu funktsioonidega

 

Ohutum sõit rahulikuma südamega

i10 pakub oma klassi kõige mitmekülgsemat valikut aktiivseid turvatehnoloogiaid, mis on loodud selleks, et saaksid sõita alati ohutult ja stressivabalt. i10 põhivarustusse kuuluvad mh tagurduskaamera, kaugtulede automaatlülituse süsteem, autosid, jalakäijaid ja jalgrattureid tuvastav esikokkupõrke vältimissüsteem ja palju muud.

Loe lähemalt ohutuse kohta

 

Disain

Värske ilmega julge disain

 

Dünaamiline ja stiilne

Oma uuendatud dünaamilise ja väljendusrikka kujundusega annab see julge linnaauto uue tähenduse tuntud ütlusele „Head asjad tulevad väikeses pakendis“.

 

 

Julgema ilmega esivõre

Lai, kaskaadina kitsenev esivõre on saanud uue ja julgema ilmega kärjemustri, mis rõhutab uhkelt uue i10 sportlikumat hoiakut.

 

Dünaamiline vööjoon

Puhaste joontega musklis kere on külgedelt vormitud kergelt kumeraks, et luua auto sisse võimalikult avar siseruum. Elegantne vööjoon lisab pilkupüüdvale välisilmele täiendava dünaamilise aktsendi.

Pilt on illustratiivne. i10 ei ole saadaval koos tumedaks toonitud tagaakendega. See-eest on kõik i10 aknad kergelt toonitud.

 

Tagumine kaitseraud

Tagumise kaitseraua vasakus alanurgas asub udutuli, paremas alanurgas tagurdustuli ning kaitseraua all grafiidivärvi põhjakaitse.

 

Siseruum

Täpne ruumikus

Stiilses salongis on sinu käsutuses uusim multimeediatehnoloogia.

 

8’’ puutetundlik keskekraan koos navigatsioonisüsteemiga

Naudi mugavust, mida pakub sinu nutitelefoni peegeldamine auto 8-tollisel puuteekraanil Apple CarPlay™ või Android Auto™ abil.

 

Täisdigitaalne LCD-näidikuplokk

Stiilne ja futuristlik täisdigitaalne 4,2-tolline kristallselge LCD-näidikuplokk annab sulle hästiloetava juurdepääsu mitmetele auto süsteemidele ja sõiduinfole.

 

Omadused

Vali kvaliteet, usaldusväärsus ja praktilisus väikeses pakendis

 

Varustatud nagu suur auto

Hyundai i10 paneb suurt rõhku mugavusele ja ohutusele – varustusega, mida selle suurusklassi autos ei oskaks oodatagi. Võta istet ja naudi sõitu!

Suutlikkus       Sidelahendused      Ohutus

 

Suutlikkus

Tõhus jõuallikas

Hyundai i10 jõuallikaks on 3-silindriline mitmepunkti-sissepritsega bensiinimootor, mis on varustatud ISG-süsteemiga (Idle Stop and Go). Kui auto peatub, lülitab see mootori automaatselt välja, vähendades sinu rõõmuks kütusekulu ja CO2-heitmeid.

 

5-käiguline käsikäigukast

Sujuvalt töötav 5-käiguline käsikäigukast on loodud kiireks ja täpseks käiguvahetuseks.

 

Sidelahendused

Bluelink®-i teenused

Bluelinki ühendatud sõidukiteenuste abil saad juhtida oma i10 funktsioone otse enda nutitelefonist. Hyundai LIVE-teenused, mida saad pärast registreerimist kasutada tasuta kuus kuud, annavad sulle juurdepääsu reaalajas ilma- ja liiklusinfole ning huvipunktide andmetele. Lisaks uuendatakse auto teedekaarte juhtmevabalt õhu kaudu*.

* Bluelinki ühendatud sõidukiteenuseid ja hääletuvastust inglise keeles saab kasutada tasuta 10 aastat alates registreerimise kuupäevast. LIVE-teenused ja kaartide ning info- ja meelelahutussüsteemi uuendused on saadaval tasuta 6 kuu jooksul alates registreerimise kuupäevast. Auto süsteemide uuendamine toimub tasuta 10 aasta jooksul alates registreerimise kuupäevast.

Loe lisa Bluelinki kohta

 

Nutitelefoni peegeldamine

Soovid kuulata muusikat oma telefonist või mõnd netisaadet Spotify’st? Või oled harjunud kasutama navigeerimiseks Waze’i? Apple CarPlay ja Android Auto on sinu käsutuses, et saaksid peegeldada oma nutitelefoni rakendusi ja muusikat mugavalt auto ekraanil.

 

Tagurduskaamera

Hyundai i10 tagurduskaamera aitab sul veelgi lihtsamalt ja ohutumalt tagasikäiguga manööverdada.

 

Ohutus

Hyundai SmartSense

Meie tipptasemel edumeelsete juhiabisüsteemide paketiga Hyundai Smart Sense pakub i10 juba põhivarustuses oma klassi kõige mitmekülgsemat valikut aktiivseid turvatehnoloogiaid, mis on loodud selleks, et saaksid sõita alati ohutult ja rahuliku südamega.

 

Kaugtulede automaatlülituse süsteem

Süsteem tuvastab nii vastutulevaid kui ka samas suunas eespool liikuvaid sõidukeid ning lülitab esituled automaatselt ümber lähituledele. Kui rohkem sõidukeid ei tuvastata, lülitab see tuled tagasi kaugtuledele, et sinu vaateväli ulatuks võimalikult kaugele.

 

Suurem ohutus tänu eCall-süsteemile

Hyundai i10 helistab automaatselt hädaabinumbrile, kui sinuga juhtub avarii, milles turvapadjad täituvad. Vajadusel võid ka ise SOS-nuppu vajutada, et endale abi kutsuda – ööpäevaringselt 365 päeval aastas. Uuendusena on i10 nüüd varustatud teise põlvkonna eCall-süsteemiga, mis põhineb 4G-võrgul.

 

Sõiduraja jälgimise abisüsteem

Kui sõidetakse kiirusega 0–180 km/h ja süsteem töötab, hoiab see autot turvaliselt oma sõiduraja keskel nii linnatänaval kui ka maanteel.

Esikokkupõrke vältimissüsteem

See on edumeelne aktiivne turvasüsteem, mis hoiatab autojuhti kokkupõrkeohu korral ning pidurdab vajadusel juhi eest automaatselt ise. Süsteem töötab, kui auto sõidukiirus on umbes 8 km/h või suurem, ning tuvastab auto ees olevaid sõidukeid, jalakäijaid ja jalgrattureid.

Intelligentne piirkiiruse järgimise abisüsteem

Kui ületatakse kehtivat kiirusepiirangut, annab süsteem sellest kuuldava ja nähtava hoiatusega märku. Koostöös käsitsi seadistatava kiiruspiirikuga muudab see auto kiiruse automaatselt piirkiirusele vastavaks.

Sõltumata sõidukis olevatest juhiabisüsteemidest vastutab juht alati liikluse jälgimise ja sõiduki käsitsemise eest. Erinevad olud, nagu teetingimused, teekattemärgistus või ilmaolud, võivad juhiabisüsteemide toimimist piirata.

 

Lisavarustus

Efektsed detailid

 

Jäta endast meeldejääv mulje. Tulles ja minnes

Hyundai i10 sujuvate joontega musklis välimus loodi eesmärgiga anda autole sportlik ja innovaatiline ilme, tekitades sama ajal selle sisse võimalikult palju ruumi. Tasakaal täpse jõudluse ja inspireerivalt hea välimuse vahel peegeldub ka i10 jaoks pakutavas Hyundai originaallisavarustuse valikus.

i10 lisavarustuse brošüür

 

Stiilielemendid

Väliskujunduse pakett

Julge erineda! Tee lisavarustuse seast oma valik ning vali sobivaim värvikombinatsioon, et muuta i10 tõeliselt enda omaks. Anna oma autole erilisem ilme, lisades sellele punased (Tomato Red), türkiissinised (Aqua Turquoise) või mustad (Phantom Black) küljekarpide laiendid ning tagaluugi ja tagakaitseraua iluliistud.

 

Tomato red

Aqua turquoise

Phantom black

 

Küljepeeglite korpused

Lisa oma i10 välimusele kaks pilkupüüdvat kujundusdetaili ja värviaktsenti teist tooni korpuses küljepeeglitega. Saadaval täpselt samades värvitoonides kui väliskujunduse paketid.

 

Dekoratiivraamid ventilatsiooniavade ümber

Muuda i10 ümarad ventilatsiooniavad salongi tõeliseks ehteks neid ümbritsevate dekoratiivraamidega, mis on saadaval kolmes värvitoonis.

 

Pakiruumi ja tagaluugi LED-valgustus

Enam ei jää sa kunagi hätta, kui pead pimedas midagi olulist üles leidma. Ega astu kogemata kuhugi sisse, kui parajasti seda otsid. Pakiruumi ja tagaluugi LED-valgustus süttib kohe, kui tagaluugi avad. Naudi head nähtavust nii sees- kui väljaspool pakiruumi!

 

Kaitse

Kaitses oleme tugevad

Pole vahet, kuhu kiire elutempo sind viib – Hyundai originaallisavarustuse laias valikus on palju stiilseid ja praktilisi lahendusi, mis sinu i10 kaitsevad, et see näeks veel aastaid välja sama hea kui esimesel päeval.

 

Iga ilma matid

Need vastupidavad ja kergesti puhastatavad põrandamatid kaitsevad sinu autot märgade, poriste või liivaste jalanõude eest.

 

Pakiruumi matt

See vastupidav, veekindel, kõrgete servade ja libisemisvastase mustriga matt hoiab sinu pakiruumi alati puhtana.

 

Ümberpööratav pakiruumi matt

Selle kahepoolse pakiruumi mati ühel küljel on kvaliteetsest veluurist pehme polster õrnema pagasi jaoks ning teisel küljel määrdumiskindel libisemisvastase mustriga pind karmimat käsitsemist taluvate esemete transportimiseks.

 

5 aastat garantiid läbisõidupiiranguta

Nagu iga Hyundai, on ka uuendatud i10 valmistatud vastavalt kõige kõrgematele kvaliteedistandardeile. Ning laitmatu kvaliteedi tõestuseks anname sellele 5-aastase läbisõidupiiranguta garantii, et saaksid nautida kõike, mida elus armastad, muretsemata oma auto pärast.

Hyundai garantii

 

Töölaua versioon